Reference

Věříme, že AI může být nepostradatelným pomocníkem ve Vašem podnikání.

Pomáháme firmám automatizovat jejich procesy, zvyšovat efektivitu a minimalizovat chyby.
Jsme Vaším partnerem na cestě k digitální transformaci, který Vám poskytne nástroje a znalosti potřebné k úspěchu v dnešním rychle se měnícím světě.

Proškolených účastníků: 602

Jak efektivně byl podle vás čas během workshopu využit?

96%

Jak užitečné pro vás byly prezentované techniky a nástroje?

95%

Jak dobře byla vysvětlena náročná témata?

97%

Jak hodnotíte interakci mezi lektorem a účastníky?

96%

Jak pravděpodobné je, že doporučíte tento workshop kolegům či přátelům?

99%

Co říkají účastníci našich kurzů?

Velmi dobře připravené prezentace, struktura školení, dobrá návaznost témat – od pochopení základů a principů po složitější zadávání úloh. Pochvala za způsob odprezentování oběma školiteli.
Rád bych s tímto tématem pokračoval, rád se zúčastním dalších pokračování školení.
Velmi podnětný teoretický a praktický úvod do světa Umělé inteligence. Školení, které proběhlo přesně tak, jak jsme se domluvili a splnilo účel, který jsme očekávali. Online varianta pro větší počet účastníků byla dobře připravená, názorná, praktická, zábavná.
Hynek Vrbický
P&O Business Partner – Siemens, s.r.o.
Rádi bychom poděkovali společnosti Coalsoft za školení zaměřené na základy umělé inteligence a práci s chat GPT. Školení bylo skvěle připravené a přizpůsobené našim potřebám. Lektor dokázal i složité koncepty vysvětlit srozumitelně a prakticky, což nám umožnilo okamžitě začít využívat nové znalosti a dovednosti v našich každodenních činnostech. Naši zaměstnanci byli školením nadšeni a získané dovednosti okamžitě aplikovali do praxe, což přispělo k zvýšení efektivity a inovativnosti v naší práci. Školení v nás zanechalo velice dobrý dojem a rozhodně hodláme v této spolupráci pokračovat. Společnosti Coalsoft děkujeme za jejich profesionální přístup a kvalitní školení, které předčilo naše očekávání.
Martina Semerádová
vedoucí personálního oddělení – CEE Logistics a.s.
Pro žáky sedmých tříd byla připravena přednáška o Temné straně AI a vlivech umělé inteligence. To byla prostě pecka! Pan lektor (Marek Bartoš) měl připravenou skvělou prezentaci, která bavila i puberťáky. Nejenže obohatil žáky, ale také nás kantory. S čistým svědomím mohu říci, že to byla jedna z nejpřínosnějších přednášek, kterou jsem doposud z oblasti IT slyšela.
Kristýna Mačátová
učitelka - ZŠ 28.října Žamberk

Partneři